Říjen 2012

Tak a je to!!

27. října 2012 v 9:22 | kate |  Důležité informace
Mám to!! Už jsem založila ten blog a už jsem ho i upravila :) Snad se vám bude líbit, je o Sel :) Já vím že jste mi většina doporučovala, že Sel zrovna ne, lae když jsem to tak promýšlela, tak o Sel toho vím nejvíc a navíc jí mám nejradši, vím že je mnoho blogu o ní a počítám s tím, že nebude nejlepší, ale chtěla bych fan stránku a o nikom jiným toho moc nevím :) Vím, že toho nevím jako Vikiska nebo hromada dalších adminek, ale prostě to tak je :) Ještě tenhle blog rušit nebudu, nemém na to srdce, ale uvidíme později :)Navštivte Haloweenskou párty!!

27. října 2012 v 6:49 | kate
Ahojky, vím že tento blog budu rušit a už jsem se přibližně rozhodla, ale to vám napíšu později, teď bych vás chtěla pozvat na Haloweenskou párty, která se bude konat zítra na blogu shaymitchell-daily.blog.cz, více se dozvíte ve videu nebo TU

... nejde mi sem vložit video, takže... najdete ho na odkau výše :)

PS: chtěla bych vám říct, že na novém blogu budu taky pořádat Haloween párty, která bude spojena s uvítacím večírkem, tak se těšte :) Ještě ale nevím kdy to bude :)

Pomůžete mi??

26. října 2012 v 7:13 | kate |  Důležité informace
Ahojky, tak jsem zase tady a potřebuji opět radu :D Jsem strašná! :D 2 mé úžasné Affska mi poradili, že bych si měla založit blog buď autorský nebo o celebritě, ale nějaké která nemá moc blogů, ale to nejde, jediná celebrita o které toho vím opravdu hafo a navíc jí mám ráda je Selena Gomez a potom jsem ještě uvažovala o Bridgit Mendler (Hodně štěstí Charlie), ale nevím, ta jich má taky hodně :) Prosíííííím poraďte, ještě pořád sice čekám na odpověď mého (upřímně se omlouvám všem ostatním Affs-kům, ale je to moje inspirace) nejúžasnéjšího Affs - Vikisky, protože všichni ostatní (aspoň většina) jste napsali, že by vám přesun na jiný blog nevadil, ale nevím jak jí a jí nechci ztratit, takže kdyby jí to vadilo, tak si založím ještě jeden blog, ale tenhle nechám, v jiných případech bych tenhle zrušila :) Vím že je blbý, být takhle závislá na jednom člověku a k vůli tomu nic nedělat, ale vážně jí nechci ztratit!! Měla jsem totiž ohromnou radost, že mě vzala!!

Tak snad odepíše co nejdříve a vás se zatím ptám:

Co je podle vás lepší:

Selena Gomez
Bridgit Mendler
Obě dohromady, ale v tom případě méně informací (o trochu)
Glee - to mě napadlo teď a ještě ani nevím jestli bych to brala, protože u těch předešlých už jsem si našla weby, z kterých bych mohla čerpat, zatímco tady ne, takže uvidíme, ale mohla bych to zkusit :)


Ještě jsem uvažovala o The sims 3, ale nevím, to spíš ne, co myslíte??

Zatím se mějte a doufám že mi poradíte :)

Tak jsem se ASI rozhodla :)

25. října 2012 v 8:57 | kate |  Důležité informace
Ahojky, asi jsem se rozhodla... ale zatím to není na 100 % :) Asi bych raději založila nový blog,... ale už by asi nebyl o pejskách... asi by byl o něčem jiným, ne že by mě přestali zajímat pejsci, protože sama mám doma jednoho a toho miluju, takže tím to není, ale na takovýmhle blogu nevím co přidávat, takže bych začala třeba s blogem o celebritě nebo o .... já nevím moc tě toho nenapadá, proto bych se vás chtěla zeptat:

Blog o čem/kom by ste chtěli a doporučovali mi??Vážně se opravdu mocinky moc omlouvááám!!!! Mrzí mě to :(

24. října 2012 v 19:17 | kate |  Důležité informace
Ahojky, moooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooc se omlouvám.... ani nevím jak to vyjádřit :) Vím že jsem napsala, že jsem nemocná a pak už se neozvala... už jsem dávno zdravá, jen jsem nestíhala a ani se mi sem vůbec nechtělo... osobně ani nevím jestli se mi sem chtělo dneska, spíš to bylo z povinosti, protože nesnáším lidi, kteří na blog ani nenapíšou že je konec, nebo že tam nebudou a vy pak čekáte a čekáte na nové články... a nic.. a málem jsem se tím člověkem stala :) Nevím jak dál... moc mě to tu nebaví a chtěla jsem si dát pauzu a rozhodla jsem se, že teď mám prázdniny, tak to tu zkusím znova, ale spíš mě napadlo, že bych spíš založila jiný blog a všechny (teda spíš většinu) Affs-ek si vezmu sebou a chci začít znova, všechno promyslet a taky nechci přestat s blogováním, ale tenhle blog je podle mě už zastaralý, nudný,... a nebaví mě pořád se omlouvat, vsadím se, že na tomhle blogu je aspoň 50 omluv :(

Ještě nevím... nechám si to do zítřejšího rána projít hlavou a napíšu vám sem závěr.

... teď jdu obejít všechny Affs-ka, kouknu co je novýho a napíšu vám, ať si přečtete tenhle článek :) Tak zatím papapapapapa,..... zítra ♥♥♥

Vaše Kate