Září 2012

Nemoc = Pozastávko :(

22. září 2012 v 21:00 | kate |  Důležité informace
Ahojky, mooooc se omlouvám že jsem dlouho nepsala, ale znáte to... škola :( Včera to teda už nebyla škola, ale já... bylo mi naprosto snabo, měla jsem rýmu, kašel a trochu zvýšenou teplotu a tak jsme šli k doktorce a ta mi řekla že jsem celá zahleněná a předepsala mi nějaké kapky a už po dvouch dnech je to o moc lepší, ale i tak pořád kašlu a smrkám, ale už míň :) Měla bych pořád ležet... ale je to takovááááááá nuuuuuuuuuuuuuuuuudááááááááááá.... brzo bych měla od bráchy zdědit notebook, tak nevím, proč ne už teď :( Ale co už... vlastně bych ani teď neměla být na PC, ale zašla jsem sem... nikdo o tom sice neví, ale myslím že těch pár minutek mimo postel neva :D

No... zachvilku zase musím jít, takže se s vámi loučím a radši (jelikož nevím jak budu po nemoci stíhat se školou, myslím že to bude ještě horší jak teď :( ) dávám POZASTAVVENÍ :/ Snad vám to moc nevadí :)

Všechny Affs prosím, aby mě omluvili z kontrol a omlouvám se, že vám nedám vědět o tom, že mám pozastávko, ale už vážně musím letět, tak promiňte :)

Zatím se tu mějte a buďte rádi že nejste nemocní :) Tak papapapapapapa a nezlobte se :)

PS: Potom (až se vyléčím a všechno se doučím a doopíšu) tak se sem určitě zase vrátím :)

Mladá fronta DNES :)

15. září 2012 v 16:37 | kate |  Tipy
Ještě něco a už zase půjdu, ale zítra asi zase příjdu, ale v týdnu mě tu asi nečekejte, to nevím nevím.... i když možná jo :)

Koupili jste si ve čtvrtek mladou frontu DNES?? Já jo a všichni co též vědí proč (normálně si ho totiž nekupujem) - byla tam EXTRA příloha - Album 75 nejoblíbenějších plemen psů :) Všimla jsem si toho když jsme byly nakupovat v Lidlu a taťak jen dodal... toho sis všimnout neměla :D Ale stejně jsem je přesvědčila a koupili mi ho :) A teď budeme kupovat každý číslo až do 25. 10 (myslím), jelikož v každém jsou 2-4 samolepky!!

Kdo z vás si ho taky koupil??

Nemáte ho, jste milovníci psů a mrzí vás že jste to prošvihli?? Nevadí!! Zde máte návod jak si zakoupit album i opožděně (sice s malým poplatkem, ale není až tak hrozný!!

Album nebo Alba si můžete v libovolném počtu objednat pomocí SMS ve tvaru ALBUM jméno příjmení ulice číslo město PSČ (vzor ALBUM jan novak jindrisska 16 praha 1 110 00) na čísle 902 11 20. Za každou SMS vám pošlou jedno psí album.

Cena 1 SMS je 20 Kč vč. DPH. (normálně stál 19, ale i s těma novinama)

... A nebo vám chybějí samolepky?? Stačí poslat opět SMS :)


a) Pokud si objednáváte samolepky poprvé, pošlete SMS ve tvaru: PES číslo samolepky jméno příjmení ulice číslo město PSČ (vzor PES 13 jan novak jindrisska 16 praha 1 110 00) na číslo 902 11 20.

b) Pokud jste si již objednali prostřednictvím SMS album nebo samolepky, stačí odpovědět na předchozí, potvrzující SMS ve tvaru: PES číslo samolepky (vzor PES 24). Za každou SMS objednávku samolepek obdržíte všechny samolepky, které vyšly v daném vydání MF DNES (příklad: pošlete objednávku ve tvaru PES 14 a obdržíte samolepkový arch obsahující samolepku číslo 14 + další jednu nebo tři samolepky).

V rámci jedné SMS je možné objednat pouze jeden samolepkový arch. Objednat si můžete pouze samolepky, které již v MF DNES vyšly, ne ty, které teprve vyjdou.

Cena jedné SMS je 20 Kč.

Snad jste to všechno pochopili správně!! :) Zatím se mějte hezky :)

Marley a já :)

15. září 2012 v 16:26 | kate |  Tipy
Ahojky :) Kdo se dneska večer bude koukat na Marleyho?? Já asi jo, ale doufám že usnu ještě před koncem, jinak to budu muset přepnout (ale to říkám, jelikož už jsem to viděla a určitě bych zase brečela!) Ale všem co tento film ještě neviděli (i těm co už ho viděli .... samozřejmě doporučuji se na něj dneska kouknout :) A na celý!! Je vážně skvělý!!!

A jaký na něj máte názor vy?? Napište mi ho klidně až po filmu nebo zítra, ale ráda budu znát váš názor :)


Mě už je to trapný!!

11. září 2012 v 16:52 | kate |  Důležité informace
Ahojky, tak opět........... OMLOUVÁM SE!! Já vím že je to furt dokola ale já nevím co dělat :) Prostě to není jak o prázkách, že jsem se vzbudila a mohla jít na PC :) Teď musím do školy a když příjdu tak jsem vcelku unavená a nebo nemám čas :) Teď jsem se dokopala k tomu napsat vám, abyste se nedivili, když tu nebudu, prostě to znamená že nestíhám, ale o víkendu tu asi zase budu ♥ Snad vám to neva ♥

Návštěvnost 27.8. 2012 - 2.9. 2012

8. září 2012 v 8:56 | kate |  Návštěvnost
A je tu další návštěvnost!! Je škoda, že vás tu bylo tak málo, ale trochu je to i má vina, nebyla jsem aktivní, za což se vám omlouvám :) A 2 denní rekordy?! To je skvělé!!! Děkuju moc!!


Pondeli: 16
Utery: 8
Streda: 9
Ctvrtek: 26 - denní rekord
Patek: 25 - denní rekord
Sobota: 2
Nedele: 0

Celkem: 86

Návštěvnost 20.8. 2012 - 26.8. 2012

8. září 2012 v 8:49 | kate |  Návštěvnost
Nějak jsem úplně zapomněla, že mám přidávat návštěvnost :D Moc děkuju, je krásná :) 3 denní rekordy!! Děkuju opravdu moc!! Tak tady je:


Pondeli: 21
Utery: 21 - denní rekord
Streda: 23 - denní rekord
Ctvrtek: 21 - denní rekord
Patek: 20
Sobota: 8
Nedele: 15

Celkem: 129

Výcvik malého štěněte

8. září 2012 v 8:41 | kate |  Zajímavosti
V době, kdy štěně získáte, je jeho chování ovlivněno chováním matky a vztahem k sourozencům ve vrhu. Štěká-li fena, aby na sebe upoutala pozornost, je pravděpodobné, že se štěňata budou chovat podobně. Zkušenosti a zážitky, které štěně získá mezi 3. a 12. týdnem života, jsou nejdůležitější pro vývoj jeho osobnosti. Optimální věk k odebrání štěnětem je kolem osmi týdnů života. Zajistíte-li, aby v dalších měsících života získalo co nejvíce různých pozitivních zkušeností, položíte dobré základy pro jeho pozdější úspěšný výcvik.

ZDROJ: kniha Všechno o výcviku PSA, spisovatel Bruce Fogle, nakladatelství Cesty :)


Tak jsem to nestihla :(

8. září 2012 v 8:24 | kate |  Důležité informace
Ahojky, tak jsem to včera už nestihla, jelikož jsem pak musela jít jíst :) Ale snad to neva :) Přidám něco teď a pak půjdu asi zase na ten druhý blog :) Dělám tam rozcestníky :) Ale nejdříve... co byste tady chtěli?? Teď přidám nějakou informaci z knížky, ale pak nevím :) Pište si, co byse tu uvítali :)

Zatím pa :)


Omlouvám se :)

7. září 2012 v 18:02 | kate |  Důležité informace
Ahojky, jak se máte?? Já bych se chtěla mooooooc omluvit že jsem tu nebyla, ale nestíhala jsem, ze školy chodím kolem 3 a pak si užívám posledních dní celkem volna :) Ale teď už tu asi zase budu, budu se teda snažit :) Snad se moc nezlobíte :) Jdu oběhnout Affska a pak sem možná něco přidám :)


New dess :)

1. září 2012 v 9:57 | kate |  Designy
Ahojky, tak jsem se rozhodla, že to tu chce změnu :) A tak jsem projížděla blogy a hledala nějaký volný dess, který by se mi líbil :) Tento se mi docela líbí :) Je z blogu http://layoutss.blog.cz/1204/free-layout-dog-1 :) Mě se docela líbí a sama jsem si ho nastavovala, myslím, že bych ho tu mohla mít tak do konce září a pak bych ho zase změnila, co vy na to??

A jak se líbí vám?? Ještě doděláím Affska (konečně si vás chci roztřídit a bude to :) Nevím jestli to stihnu dneska, spíš ne, jelikož chci dneska doukládat obrázky Seleny na druhý blog a ty Affska udělám asi zítra :) Abych to do konce prázdnin měla :)