Srpen 2012

Bleskovka o diplom :)

30. srpna 2012 v 20:00 | kate |  Bleskovky
Ahojky, tak tu máme další bleskovku, první 4 co to vyplní dostanou diplom :)

1) Ahojky, jak se máš??
2) Co jsi dělala o prázkách??
3) Těšíš se do školy??
4) Do které třídy jdeš??
5) Užil sis prázky??
6) Máš rád vodu (koupání, potápění, blbnutí,...)??
7) Byl jsi někdy v životě za hranicema??
8) Seš holka nebo kluk??
9) Odkaz na tvůj blog :)
10) Co chceš na diplom??
11) Měj se hezky, papapapa ♥

Thank you very much!!

30. srpna 2012 v 19:54 | kate |  Důležité informace
Jeeště jsem sem zapomněla dát poděkování pro Katy, jelikož to ona se mi tak krásně starala o blog, když jsem byla v Maďarsku :) Moc ti děkuji aneb Thank you very much!! Děkuji ti, vím že jsi neměla zrovna nejvíce času a tak ti moc děkuji, že si sem dala alespoň pár článků :) Upřímně moc děkuji!!

Tady máš takové poděkování :) Snažila jsem se vybrat co neroztomilejší obrázek a myslím, že tenhle je nádherný!! :)


Snad se líbí a ještě jednou moc děkuji!!

Všude dobře, doma nejlíp!!

30. srpna 2012 v 18:33 | kate |  Důležité informace
Ahojky, dlouho jsem přemýšlela, jak nazvat tento článek a toto mi přišlo nejlepší!!

Prostě.... JSEM ZPĚT!! Jak jste se měli?? Já božsky!!! Až na tu cestu, 8 hodin v autobuse!! Naštěstí jsme vyjížděli v 5, takže jsem ve 4 vstávala a tak jsem byla unavená a usnula jsem asi na 1,5 hodiny :) Těsně před dojezdem si k nám nasedl průvodce a řekl nám něco o tom, že je vedro a nebude nás tahat po Siofóku v tom pařmu (čímž mě dost nasral - omlouvám se že to píšu takhle, ale vážně mě vytočil) a tak nás jen dovedl k hotelu a ubytoval nás... my jsme tam čekali asi půl hodiny, což bylo docela fajn, jelikož nějací lidi tam prej čekali i 3,5 hodiny!! Prostě v tom měli bordel :/ Potom jsme měli nějakou předváděčku na akce, který bysme si museli zaplatit a ty byly pěkně drahý, tak jsme nejeli :) Pak jsme se na pokoji ubytovali, vybalili věci atd. Pak jsme se šli vykoupat do Balatonu, voda byla přímo "vařící" což se mamce líbilo, sedla si na zadek a hráli jsme si s pískem, který jsme měli pod nohama :) Mimochodem, kdo nepojede k Balatonu, tak si ani nedokáže představit jak je tam málo vody!! Šli jste asi 500 m a vody vám byla po kolena. Když jsme vylezli, tak jsme se šli projít a došli jsme k různým stánkům, navečeřili jsme se a šli na hotel, tam jsme si sedli a povídali si a pak jsme šli spát :) Další den jsme se nasnídali (měli jsme polopenzi - mohli jsme si nabrat jídla kolik jsme chtěli a co jsme chtěli ) pak jsme se šli projít a když jsme přišli tak jsme šli do vody! Bylo to skvělé!! Jelikož foukal vítr, tak byly vlny až metrový (i vyšší). Docela to vyčerpalo a tak jsme se navečeřili a šli spát :) Další den jsme dělali prakticky to stejný :) V úterý už nefoukalo a tak jsme se snažili najít nějaký park do kterýho chtěla ségra, ale nenašli jsme ho :( Pak jsme šli do vody, ale jelikož už nebyly vlny a hladina se uklidnila, tak bylo vidět, že ty vlny rozvířily bordel a tak tam byly všude kolem nás kytky, ale to nevadilo, zase jsme si sedli a hledali mušle, já nenašla ani jednu, taťka taky ne, mamka našla asi 5 a ségra 3 :) A když jsme vylejzali tak jsme dokonce uviděli něco jako medúzky :) Pak jsme se šli projít a nechali jsme se namalovat (já a ségra) karikaturou a pak jsme pospíchali k hotelu aby jsme stihli západ slunce a tak jsme se vyfotili a já uviděla jak v balatonu plave had a tak jsem se lekla, pak jsme šli na hotel a povídlai jsme si a pak usnuly, poslední den jsme jeli dom po snídani :) Zase přes 8 hodin :)

Mimochodem sepsala jsem pár základních věcí, co byste měli vědět jestliže se vydáte do Maďarska:

1) pořiďte si Maďarský slovníček nebo se naučte alespoň anglicky protože jinak si tam neobjednáe ani jídlo :)
2) platí se tam Forinty a kurz je přibližně takový: 1 Kč = 10 Ft
3) kolik si vyměnit peněz?? no... my jsme si vyměnili asi 2 tisíce tady a pak ještě tam cca. 3,5 tisíce... a to jsme kupovali ještě oblečení

To je asi vše :)

Mějte se tu hezky a já jdu přidat ještě nějaký článek a pak půjdu ukládat obrázky Sel jako před dovolenou :)

Mops

29. srpna 2012 v 9:51 | pouzestenetka
Velmi módní v osmnáctém a devatenáctém století, zavalitý mops umí být chytrý a zábavný, ale ne vždy dobrosrdečný


Obrázky Lízajících pejsků

26. srpna 2012 v 15:44 | pouzestenetka |  Obrázky
Ahojky katy mě jsem poslala abych na její blog přidávala cokoli jsem z blogu http://pouzestenetka.blog.cz/ a dám vám sem nějaké obrázky psů

Snad se vám budou líbit :)Maďarsko ♥

24. srpna 2012 v 8:05 | Kate |  Důležité informace
Dobré ráno, jsem tu docela brzy a zachvilku zase letím, jelikož musím jít se sestrou do města, jde si totiž koupit nějaký věci na dovču :) Už podle toho usoudíte, že jedeme na dovolenou :) Jedeme už zítra ve třičtvrtě na 5 :) Tento článek proto píšu tak brzy, protože budeme balit, já si ještě musím uklidit v pokoji, a tak nevím jestli sem ještě stihnu zajít :( Kdyby jo, tak sem ještě něco přidám :) Ale uvidíme :)

Mimochodem, jak to bude s blogem?? Má nejúžasnější kamarádka pod sluncem (Katka - Katy, Losanda, Hanajanka - jak budete chtít) se mi o blog nejspíš postará, ale nevím to jistě :) Pokud ano, tak jí napíšu, ať vám sem dá nějakou tu soutěž, článeček,... tak 1-2 denně, jak vám to sem dávám teď já :) Pokud budu mít v průběhu dnešního dne čas, tak vám něco přednastavím :)

ZPRÁVA PRO AFFS:
Katka asi ale obíhat nebude, takže se omlouvám, ale nebudu obíhat, proto bych chtěla poprosit, abyste mě vynechai z kontrol, obíhání a nemazali si mě, i když si teda myslím, že za 5 dní si mě asi nesmažete, jen abyste se nedivily, že neobíhám, oběhnu vás ještě dneska a pak až ve čtvrtek :)

A něco o dovolené:
Je to pětidenní zájezd do Maďarska autobusem. Vyjíždíme zítra v 4:45 a dorazíme tam kolem 13:00, což znaméná že pojedeme více jak 8 hodin. Celá naše rodina doufá, že bude dělat zastávky na Wc, jelikož to asi nevydržíme :D Vůbec netuším co budu dělat v autobuse, asi si podruhý budu číst povinnou četbu, abych si jí lépe zapamatovala, udělám si výpisky, kouknu se na ajinu (musím se naučit přes prázdniny slovesa minulého času a ještě jsem se na to ani nekoukla :D ). Až dojedem budeme mít prohlídku města Siofók a pak se jdeme.... KOUPÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁT!!! Ve středu někdy kolem 12:00 bysme měli odjíždět, takže kolem osmé hodiny jsme doma, jelikož budu nejspíš chcíplá (:D), tak ani nebudu zapínat PC a navíc budu muset vybalovat, takže sem příjdu až ve čtvrtek :)
Už se moooooooooooooooooooooooooooc těším na zítřek... teda spíš na neděli, jelikož ta cesta nebude asi zrovna nejlepší :D Mám docela strach, je to poprvý co jedu za hranice a navíc do hotelu :D Mám kvůli tomu navý pas :)

Mějte se tu krásně a ve čtvrtek jsem tu jako na koni :) Přeji vám ať tu máte krásné počasí a můžete si užít zbytek prázdnin :) Užijte si to a doufám že se moc nezlobíte že tu nebudu, ještě se zeptám Káti, jestli se mi o blog teda postará a kdyby ne, tak vám to sem napíšu :) Ju'?? Kdyžtak bych dala takový "dovolenkový pozastávko"!! Mějte se krásně a papapapapapapapa ♥


Odměny za poznávačku :)

23. srpna 2012 v 7:44 | kate |  Pro vás
... a ještě tady mám odměny za poznávačku, zapojil se jen jeden, ael to nevadí :) Jedno jsi měla špatně, ale to nevadí :) Moc děkuji za účast a doufám že se odměny líbí :)Odměny za bleskovku :)

23. srpna 2012 v 7:40 | kate |  Pro vás
Ahojky, už jsem udělala odměny za bleskovku, tak tady jsou :)

pro Katie:


pro qweser:Snad se líbí ♥ Moc děkuji za účast :)

Na co myslím aneb Tipovačka :)

22. srpna 2012 v 9:07 | kate |  Na co myslím
Ahojky, dáme si soutěž Na co myslím?? Dlouho už tu nebyla, tak tipujte na co myslím :)

1)

2)

3)

Tak na co??

Očkování :(

22. srpna 2012 v 9:04 | kate |  Důležité informace
Ahojky, jak se máte?? Já docela blbě :( Nemůžu jít do bazénu jelikož jsem byla na očkování, takže bych neměla dělat nic namáhového s rukou, takže ani plavat :( Ale co už :)

Jinak chtěla bych vám říct, že vám sem dám soutěž (nebude ale na odměny, jelikož je nestíhám) :) ... a pak už půjdu, ukládám totiž fotky photoshootů Seleny Gomez, abych je mohla dát na ten druhý blog :) Mimochodem brzo asi udělám náběr Affs, tak jestli by někdo chtěl, tak napište :) Vůbec mi nebude vadit, když se se mnou spřátelí i Affs, kteří už jsou :) Budu jedině ráda ♥

Mějte se hezky a užívejte zbytek prázdnin!! ♥

Návštěvnost 13.8. 2012 - 19.8. 2012

21. srpna 2012 v 16:12 | kate |  Návštěvnost
Ahojky, tak jsem se rozhodla sem dávat návštěvnost blogu, zjistila jsem totiž až teď, že mi Toplist už neposílá jen samé 0 :D Je krásná, děkuju ♥ Vlastně všechno je denní rekord,a el i týdenní, jelikož je první, tak je to trochu divný :D Snad to neva :) Tak tady je a ještě jednou moc děkuji za skvělý čísla:

Pondeli: 28 - denní rekord
Utery: 11 - denní rekord
Streda: 9 - denní rekord
Ctvrtek: 14 - denní rekord
Patek: 22 - denní rekord
Sobota: 24 - denní rekord
Nedele: 27 - denní rekord

Celkem: 135 - týdenní rekord


Jak si opatřit pejska

21. srpna 2012 v 8:33 | kate |  Zajímavosti
JAK SI PSA OPATŘIT

Nalezenci
Nalezení psi, zejména dospělí, často mívají problémové chování. Pokud si chcete vzít zvíře z útulku, musíte být připraveni věnovat spoustu času a energie poznávání jeho chování.

Obchody se zvířaty
V obchodech lze sehnat nádherné psy. Bohužel tato zvířata ve srovnání se štěňaty získanými přímo od chovatelů častěji trpí nemocemi nebo mají problémy s chováním. Tyto problémy jsou většinou způsobeny nedostatečným kontaktem s lidmi i psy v průběhu kritických prvních měsíců života. Nedostatek kontaktů s lidmi, izolace a nepříjemné zážitky s jinými psy mohou chování psa výrazně ovlivnit.

Seriózní chovatelé
Ideální je, získáte-li štěně od zkušeného chovatele, který řádně pečuje o fyzické i duševní zdraví svých psů. Navštivte jej a chtějte vidět celý vrh s fenou nebo ostatní dospělé psy.

ZDROJ: kniha Všechno o výcviku PSA, spisovatel Bruce Fogle, nakladatelství Cesty :)

Včerejšek :-/

21. srpna 2012 v 8:28 | kate |  Důležité informace
Dobré ráno, chtěla bych se vám omluvit, že jsem tu včera nebyla, ale nestíhala jsem :( Na PC jsem byla asi od 7 do půl osmý, pak jsem šla do školy zalejvat kytky, pak jsem šla do města, pak jsem kamarádce ukazovala, jak se nastavuje dess a šla jsem se na obědvat a pak jsem na PC už nebyla, jelikož jsem byla naložená v bazéně až do večera :D Byla u nás kamarádka, tak snad si to užila :) Já teda jo ♥ Takže... pokusím se vám sem dát jeden článek a pak půjdu zase renovovat ten druhý blog :) Snad vám to nevadí ♥

Pečovatelská služba

19. srpna 2012 v 7:45 | kate |  Útulek
Jedete na dovolenou?? Nemáte čas?? Potřebujete, aby se o vašeho pejska někdo postaral?? Stačí, když do komentářů napíšete toto (viz. níže) a o pejska se vám postarám :)

1) Vaše přezdívka
2) Jméno pejska
3) Na jak dlouho si představujete, že se o něj mám starat (budu se o něj starat dokud budete neaktivní, ale je to jen orientačně) (max. 2 měsíce)


Útulek ♥

19. srpna 2012 v 7:40 | kate |  Útulek
Rozhodla jsem se založit útulek. Půjde o to, že si budete moci adoptovat pejska, já vám udělám takový jeho profil a vy se o něj budete muset starat al. 3x do týdne. Musíte ho nakrmit, vyvenčit, hrát si sním,... Bude to něco jako Dogtown (kdo si ještě pamatuje?? ), ale menší :)

1)

2)

3)

4)

5)

6)

7)

8)

9)

10)

Postupně budu přidávat další :)

Chcete-li si nějakého pejska adoptovat, napište do komentů:

1) Vaše přezdívka
2) Blog
3) E-mail
4) Jakého pejska chcete
5) Jméno pejska
6) Povaha pejska

Dobré ráno ♥

19. srpna 2012 v 7:27 | kate |  Důležité informace
Dobré ráno, jak jste se vychrupkali?? Já vcelku fajn. Jen bych vám chtěla říct, že tady teď nebudu tak asi měsíc tak často (napíšu cca 2 články denně), jelikož renovuji blog, co máme společný s nejlepší kamarádkou - s Katy (Losandou, Hanajankou .... jak jí zrovna napadne :D ), ten blog je o všem co máme rádi, ale především o Disney hvězdách :) Teprve ho rozjíždíme, takže ještě nejsou úplně všechny detaily dodělány.

Pokud byste se chtěli podívat tak TADY!!

Kdybyste náhodou chtěli spřátelit, tak nebojte, ještě dnes (nejdéle zítra) bych chtěla dodělat Affs, Fancluby, Hot or Not, POTm,... Až poté začnu přidávat něco o hvězdách :)

Zachvilku vám přidám ještě pár věcí a pak půjdu zase upravovat ten druhý blog :) Zatím pa ♥

Typy osobností psů

18. srpna 2012 v 11:43 | kate |  Zajímavosti
Každé psí plemeno má svůj vlastní obecný profil osobnosti, a v zásadě je každý pes jedinečný. Někteří psi jsou extroverti a jsou rádi středem pozornosti, jiní jsou introvertní a submisivní. Oba typy psů lze snadno vycvičit, ale ke každému je třeba přistupovat jinak. Schopnost učit se ovlivňuje původ zvířete, zkušenosti z mládí i pohlaví. Vykastrovaní psi a feny mezi říjovými cykly se cvičí snadněji, zatímco nekastrovaní psi jsou obtížněji zvládnutelní.

ROZDÍLNÉ OSOBNOSTI

Dominantní a sebejistí
Někteří psi, bez ohledu na plemennou příslušnost, mají od přírody průbojnější povahu. Zejména samci se snaží být dominantní a průbojnější než feny. Dominantní pes bývá hůře cvičitelný.

Submisivní a nejistí
Submisivní psy může výcvik k poslušnosti snadno vystrašit. Tito psi vyžadují při výcviku pomalejší tempo a jemný přístup, povely byste jim neměli vydávat příliš drsně.

Roztěkaní psi
Některé psy více zajímají hry s ostatními psy než povely jejich pánů. Takoví psi se většinou již v mládí špatně integrovali do společnosti lidí. Je lépe cvičit je samotné než ve skupině jiných psů.

Spolupracující a bystrý pes
Nejsnadněji se cvičí zvídaví psi s vrozenou náklonností k lidem.Nejrychleji se cvičí psi, kteří pozorně sledují lidi a poslouchají povely.

ZDROJ: kniha Všechno o výcviku PSA, spisovatel Bruce Fogle, nakladatelství Cesty :)


Odměny za komenty ♥

18. srpna 2012 v 9:12 | kate |  Pro vás
Ahojky, jak se máte?? Mám tady pro vás odměny za TUTO soutěž :) Reklamu přičtu ke všem reklamám co jste vyhráli v párty, takže jí sem dám až pak, ju??

Jsou to ikonky!! Snad se líbí!!

Pro nicool-paparapa


Pro Miky


Snad se líbí a děkuju moc za účast!! Stále se můžete zapojovat!!

Odměny od X & x

17. srpna 2012 v 18:35 | kate |  Moje ocenění
Ahojky, dostala jsem zde opravdu krásné ceny!! Děkuju za ně X & x!!

Diplom:

Avatar:

Děkuju moc ♥

Správné odpovědi

17. srpna 2012 v 17:45 | kate |  Oznámení soutěží

Tak máme vyhodnocení párty, tak jsem si řekla, že bych vám sem měla dát správné odpovědi :)


Vše je dobře xD


1. Německý ovčák
2. Bernský salašnický pes
3. Labrador
4. Aljašský malamut
5. Doga
6. Samojed
7. Yorkšírský teriér


Téměř vše je dobře :)


1) Jak se jmenoval první článek zveřejněný na mém blogu??
b) Vítejte - prosím přečtěte
2) Kdy byl první náběr SB??
c) 24.8. 2011
3) Měla jsem vždy přezdívku Kate??
c) Ne, před tím jsi měla Katuš
4) Kolikáte má dnes blog narozeniny??
a) 1.

5) Jak se jmenuje můj pejsek (tohle je spíš tipovačka :D)
b) Nicky
6) Kdo mi dělal současný dess??
c) Elenka


1) Co je to kastrace?
c) odstranění pohlavních žláz
2) Co převažuje v útulcích?
a) kříženci

3) Který je nejoblíbenější policejní pes?
b) Německy ovčák
4) Existuje Thajský Ridgeback?
a) Ano

5) Pro psy je čokoláda.........
a) Velice nezdravá... až smrtelná
1) Paris Hilton
2) Selena Gomez
3) Ashley Tisdale
4) Nick Jonas
Tak tohle snad nemusím... :)
Tak se můžete kouknout, co jste měli dobře a co ne :)