Červen 2012

VZ - PC :D

21. června 2012 v 12:13 | kate |  Důležité informace
Ahojky... tak jsem zase po dlouhé době tady :D To víte máme VZ (VYÝCHOVA KE ZDRAVÍ) a šli jsme na počíteče, to jen díky tomu, že máme supla... Mencákak (učitele na příraz).. bohužel tady nemám žádný obrázky... nic, takže vám nemůžu přidat něco :) Škoda... snad se nezlobíte... jinak znovu slibuju že tu o prázkách budu častěji... tak zatím pa :)


Omlouvám se... nestíhám..

18. června 2012 v 19:33 | kate
Ahojky, vím co si myslíte... zase jsem se vykašlala na blog!! To není pravda... no... i když... možná jo :( Ale no řekněte, blíží se konec školy a já se musím učit na poslední testy, abych si nezvorala známku... Bavíc je venku tak krásně, že mě to nutí skočit do bazénu (i když mám rýmu a kašel jak něco :D) a nebo se jen tak opalovat a lenošit :) Navíc zejtra píšem z dějáku a já to moc neumim, takže si tzo rychle ještě zopáknu a pak do hajan... zejtra musim brzo vstávat, proože jdu k doktorce!!! Takže musím nějak ve třičtvrtě vyrážet z domu a to jsem zvikla vyrážet až v sedm dvacet né-li dýl :( To je naprd :(

jinak ty fotky z výletu... ty sem přidám asi až o prázdninách... ty se blíží a pak budu mít fůůůůru času... musím si napsat plán, co všechno chc stihnout!! :D No nic... já letím... mooooc se omlouvám a slibuju, že od 1.7. se to tu budu snažit zlepšit :) Tak páááá!!

PS: že je to boží obrázek?? Chci mít taky takovej talent!!

Tak jak škola??

9. června 2012 v 21:22 | kate
No... tak jelikož se mi ještě nechce jít chrupkat... tak jsem se rozhodla že vás trochu vyzpovídám :D Blíží se konec roku a s ním i vysvědčení, tak jak na tom jste?? Mě zatím všechno vychází na 1, až na tělák... tam si nejsem jistá :( Ale myslím si, že i ta jedna 2 z těláku je na šestou třídu docela dobrý, ne?? No... určitě lepší než pár lidí ze třídy, kteří propadají, nebo mají alespoň čtyřky.... Jedná se i o jednu z mých nejlepších kámošek, takže je mi to hodně líto... nechci ji urážet, ale může si za to sama, nic se s tím nesnaží udělat (zatím :D) A co vy?? Co vám vychází na vízo?? Jste s ním zatím spokojeni?? Byla bych ráda, kdybyste mi do komentů napsali nějaké své pocity... a třeba i do jaké třídy chodíte :)

Jinak další věc, která patří ke konci školního roku je výlet!! Miluju ho!! ♥ Hlavně tu cestu tam a zpátky... ten pokec, ty nesmislné hry a ty kraviny s kámošema... mynulý rok byl nezapomenutelný :) Já, mé 2 kámošky a 2 kámoši jsme seděli vzadu na pětce a hráli sme takovou ulítlou hru... prostě můžu říct, že jsem si to plně užila ♥♥ Tentokrát jedeme vlakem (bude to má 2. cesta vlakem - první byla když mi byly asi 2 roky)... takže jen na to se těším, navíc jedem do Boskovic (dinopark, western park)... možná že vám sem pak dám fotky :) Jedeme ve středu 13.6. (mimochodem 14.6. jedem do Hradce Královýho do divadla) a mooooooooooc se těším... přijedeme až někdy o půl sedmý, nebo tak nějak... takže mě tu nečekejte, ale pokusím se co nejvíc fotit, abych vám sem mohla dát nějaký fotky (hlavně přírody, mě ne :D)A co vy?? Už máte výlet za sebou, nebo teprve pojedete?? Jak jste si ho užili či jak se na něj těšíte?? Prosím napište mi nějaký svůj příběh či něco takovýho :) Děkuju moc :)

PS: TADY najdete něco o tom wester parku a dinoparku (ztracený svět), kdybyste tam náhodou chtěli jet :D


mooooooooooc se onlouvám...

9. června 2012 v 21:04 | kate
Ahojky, moc se omlouvám... (co jiného taky, že :D) Já vím... jsem hrozná, ale prostě to nestíhám.... i když jsem na PC docela často, nějak mě o k blogu netáhne, až dnes jsem dostala chuť sem něco napsat :) Takže tak to je. :)

A jinak jak se máte?? Co furt děláte?? Já jsem teď závislá na tomhle: http://lama-tym.unas.cz/ (určitě si to pusťte, je to sranda, ale musíte si to pustit víckrát... pak vám z toho začne hrabat... věřte, je to chytlavá melodie :) Pro ty co nepochopí co dělat... klikněte na tu značku co tam je :) Doufám že se vám to bude líbit, tak jako mě :D

No nic, tak pápá... možná ještě něco přidám... uvidíme :)