Červen 2012

Miluju vodůůůůůů!!!

30. června 2012 v 21:01 | kate
Ahojky, promiňte že jsem tu až tak pozdě (n dýl jak včera), ale užívám si prázdnin :) Byla jsem už snad milionkrát v bazéně, miluju vodu!! A co vy?? no... zítra jedu (asi!!!) na koupálko do SVITAV (KLIK!) se ségrou a jejím minulým přítelem (možná i budoucím :D) No... tak já zase pádím... mějte se hezky a zejtra ráno se budu snažit přijít a něco přidat co nejdřív :) Tak se mějte a užívejte života :D

Předci psů.... :)

30. června 2012 v 15:00 | kate |  Zajímavosti
No... 1. den prázdnin... taková úleva, juchůůůůůůů!!! :) Máme tu další moudro! :)


Hypoalergenní pes :)

29. června 2012 v 21:00 | kate |  Zajímavosti
No... co říct, další moudro :)


Konečně... JUPÍ!!!

29. června 2012 v 20:47 | kate |  Důležité informace
Ahojky, jak se máte?? Já skvěle a jak jinak že?? Když jsou tu prázky!!! Miluju je :) už jsem byla dneska 2x v bazeně... jsem trochu nemocná, ael co :D Chci si prázky užít na plno!!! Každé pondělí v 8 ráno půjdu teda zalívat kytky (do školy), ale půjdu ráda aspoň se nebudu nudit :) Jinak jak dopadlo výzo?? u mě skvěle :D Mám samý... jedničky :) Takže vyznamenání a ještě jsem dostala knížku (knižní odměna za reprezentaci školy v matematických soutěžích, třídní samosprávu a vzorný prospěch :) ) ... navíc je o psech (učitelka se mě ptala asi před měsícem, o čem bych nejradši aby byla knížka... tak jsem řekla že asi o psech)... jmenuje se "PSI poznáváme a určujeme" :) Je o různých plemenech psů :) No.. po výzu jsme jeli ke kámošce jakoby na rozlučku, ale bylo to prostě obyčejná návštěva (s jídlem a pitím)... skákali jsme na trampošce, hráli jsme KDO? SKÝM? PROČ?... a pinpong (mimochodem řekněte pinpong abyste se nedotkli rtama a napište do komentů jak jste to vyřešili :D ) Bylo to prostě super!! :) Potom jsem přišla domů a šla jsem do bazénu (kolem 4 hodiny :) a před chvilkou (je to asi třičtvrtě hoďky) mě tam taťka hodil znova... :( No.. každopádně,... zejtra du zas :) Máte doma taky bazén?? Jestli jo, byli jste tam už??

Napište mi prosím co budete o prázdninách dělat, strašně ráda si čtu vaše komentíky a snažím se je oplácet :) Děkuju moc ♥ ♥ ♥

Greyhound

28. června 2012 v 10:20 | kate |  Zajímavosti
Krátké, ale snad to neva :)


Zajímavost o německém ovčáku :)

27. června 2012 v 11:30 | kate |  Zajímavosti
Další zajímavá věc.... tentokrát o německém ovčáku :)


Srdíčko :D

26. června 2012 v 19:35 | kate |  Obrázky
Takže... no... ségra mi slíbila, že mi na prázky nainstaluje na PC grafickej program, takže budu moc zkusit grafiku :) Ale nevím, nevím,.... zatím se k tomu moc nemá,a el já se nemůžu dočkat, takže jsem si vyrobila srdíčko - v malování, pozadí je bílý, protože v malování to jinak nejde :D Ale co... aspoň jsem to zkusila, pokud mi to ségra teda nainstaluje, tak bych mohla něco podobnýho zkusit v tom programu, ale spíš bych vytvářela 3D věci (stůl, židle,...) No... uvdíme, zatím tady máte to srdíčko :D


je to strašný, já vím :D

Připomínám!!

26. června 2012 v 19:10 | kate |  Důležité informace
Ahojky, tak ještě něco.. Připomínám kontrolu SB - TADY!!! Dnes by měla končit, ale jelikož ste se ještě všichni nezapsali, tak se prosím zapište!! nebo napište, že mě jako SB nechcete, protože si vás pár nechám i když se nezapíšete )nechci o vás přijít), ale nepatříte tam všichni :) Tak prosím!!!

Recenze filmů :)

26. června 2012 v 19:04 | kate |  Filmy
CHCETE OHODNOTIT FILM, NA KTERÝ JSTE SE JEŠTĚ NESTIHLI KOUKNOUT?? NEBO BYSTE CHTĚLI ZNÁT MŮJ NÁZOR NA FILM, KTERÝ SE VÁM MOC LÍBIL?? AŤ UŽ TAK ČI TAK... STAČÍ NAPSAT DO KOMENTŮ TOTO (a můžete vyhrát i super výhry - snažím se, aby tu bylo co nejvíce návrhů - prostě se nudím... :D ):

1) Vaše přezdívka (slouží k případné výhře)
2) Blog (jako kontakt, nebo si musíte můj blog neustále hlídat)
3) Film, který chcete zhodnotit
4) Do jaké skupiny filmů patří (scifi, drama, komedie, dětský, ...)
5) Viděl jsi ho už?? (popřípadě tvé pocity)
6) Máte nějakého člověka, co vás sem navedl?? (více dole)

Pokud mi napíšete film, můžete vyhrát rovnou 4 (vlastně 5) cen a to za:

1) Poděkování (něco jako diplom) - za to, že jste mi ho vůbec napsali :)
2) Diplom - pokud se mi ten film bude líbit
3) Rozvrh + záložka - když získáte u recenze "vašeho" filmu více jak 5 pozitivních komentářů
4) Reklama na 1 měsíc u mě na blogu + obejdu 20 - 30 blogů (myslím že je to dost a že to stojí za to) a napíšu jim o vašem blogu (do reklam) a tím se vám pokusím zvýšit návštěvnost :) - jestli-že u recenze "vašeho" filmu bude 10 a více komentářů (pozitivních)

* (BONUS): Pokud vás někdo zapíše u 6) (nahoře) - reklama na 1 měsíc (pokud máte už reklamu na mém blogu, tak se přičte k ní :) )

u 3) a 4) jsem zmínila komenty - ty komentáře si můžete shánět i vy jakýmkoliv způsobem :), jeden (který se počítá) napíšu já (i kdyby se mi ten film nelíbil, ju??) :) i kdyby těch 10 komentů bylo i za rok tak to platí (pokud to do té doby nezruším) :)

Předem Děkuju moc za posílání návrhů :)

Rozcestník - Recenze :)

26. června 2012 v 18:25 | kate |  Má recenze :)
Nechte si zodnotit film, píseň, hru či grafiku... a to ode mě :)
PROSÍM!!

26. června 2012 v 18:12 | kate
Ahojky, mám úžasnou zprávu!! Jedné z mých NK (Nejlepších kámošek) se narodil brácha (teda jako její mamce)... Mohla bych vás poprosit, abyste navštívili její blog (popřípadě jí pogratulovali), myslím, že by jí to udělalo radost :) A mě taky :) Tak prosím... pomozte mi, chci aby si dnešek nepamatovala jenom jako den narozenin jejího bratra, ale taky jako mnoho a mnoho gratulací a radosti :) mám jí ráda, je to opravdu úžasná kamarádka a chtěla bych jí to oplatit... tak prosím :) Děkuju moc :) Více infa naleznete tady: http://pouzeokonich.blog.cz/ (ano, ano... je to moje SB :D) Děkuju moc :)

Recenze filmů, her, obrázků,...

26. června 2012 v 18:02 | kate |  Důležité informace
Ahojky, tak co?? Jak se máte?? Už jen 3 DNY a je... KONEC roku :) To je boží!! No... doufám že se máte dobře, ale teď už na téma tohoto článku :)

Rozhodla jsem se, že o prázkách budu mít hodně času a možná (při škaredým počasí nebo tak) se budu nudit... a vždycky když se nudím, tak se koukám na film, ale dochází mi nápady na který se koukat :) Tak bych vás chtěla poprosit o nějaký nápad :) A potom (abyste z toho něco měli) bych udělala recenzi (o čem ten film byl, jestli se mi líbil, atd.), vlastně to můžete využít a napsat mi film, na který se chcete kouknout, ale nestíháte nebo tak a já vám řeknu jestli stojí za to... jasně mám jiný styl, takže to nebude třeba pro vás, ale budu se snažit si uvědomit, že bych to hodnotila různýma pohledama (možná že bych to i poslala kamarádce, jestli by mi neřekla svůj názor (má trochu jiný styl)... no, jak byste chtěli :) Tu a tam bych sem přidala i recenzi na film co jsem si vybrala sama :) A protože recenze nemusí být jen na film, tak byste mi taky mohli poslat jméno písničky, nebo odkaz na obrázek, vaší grafiku, nebo nějakou ONLINE (nechci si nic instalovat) hru :)Protože je toto blog o psech, tak dám přednost filmům, obrázkům, grafice.... s pejsky, ale řekněte, je tu někdo... kdo by se dokázal koukat jen na filmy, kde hraje hlavní roli pes?? já ne!! A tato rubrika bude hlavně o tom, abych vám pomohla si vybrat film, na který se kouknete :) Budu to i řadit (asi), jako komedie, drama, scifi,... Prostě chci abysme si vyměnili pár super filmů... :) Jen prosím.. neposílejte mi žádné horory... nevadí mi žádní duchové, kouzla, ale vadí mi šílené vraždy :) Děkuju za pochopení,... pak přidám článek kam mi to budete psát, ju??

Čich psů

26. června 2012 v 10:25 | kate |  Zajímavosti
Tak je tu to slibovaná zaímavost :)Zajímavosti... od zítřka :)

25. června 2012 v 20:43 | kate |  Důležité informace
Ahojky, od zítra vám sem dám každý den nějakou zajímavost o pejskách, ju?? Ať už nějaký moudro, nebo malou zajímavost (dokud mi nedojdou) :) Většinou je budu brát z webu:

www.muj-pes.cz

tak snad to nevadí (pokaždý dám ještě přesný zdroj :) )

TAk se těšte

Co třeba soutěž??

25. června 2012 v 18:08 | kate |  Jiné soutěže
Ahojky, přemýšlela jsem, že tu dlouho nebyla párty, ale chci něco originálního... ne udělat párty, někulik bleskovek a šmitýto.... konec :( A tak jsem přemýšlela jakou mám udělat soutěž až mě napadlo, že bych mohla udělat soutěž - HLEDÁNÍ FOTEK!! Bylo by to o tom, že bych vám každý druhý den (třeba nebo každý týden... to je jedno) zadala téma + jaký to má být styl (např. Pejsek v obleku, vtipné) a vy byste se pokusili najít a poslat mi tu nejlepší (najstylovější, nejsmutnější, nejvtipnější,...) fotku. Já potom vyberu 1 fotku, která mi příjde málo výstižná (nebo nejmíň). A takhle by to šlo... no, pravidla bych ještě poupravila... jen potřebuju vědět, jestli byste do toho o prázkách šli.. ať to nedělám zbytečně :) Napište mi do komentů jestli by vás to bavilo :) Díky :)


Vlci.... předchůdci psů :)

23. června 2012 v 8:30 | kate |  Obrázky

Taky máte tak rádi vlky?? Přidám pár obrázků... není jich moc, později to doplním :)


Více v celém článku :)

Ty ksichty xD

23. června 2012 v 8:24 | kate |  Obrázky
Tak z toho nemůžu :D


Tak snad... :D

22. června 2012 v 20:11 | kate
Ahojky, tak jsem tak brouzdala po netu a napadl mě nápad, čím to tu oživit... zatím vám to neřeknu, kdyby se to nepovedlo, tak ať nejste sklamaný :) Můžu vám jen slíbit, že to tu konečně bude převážně o psech (... a mých problémech :D) No.... uvidíme, snad se vám to bude líbit, nejspíš vám to už zítra řeknu :) Tak zatím pa :)

Pejskové se koušou - Marie Pojkarová

22. června 2012 v 17:22 | kate
Tak... to je rychlost (docela) netušila jsem že je tolik docela hezkých písniček o pejscích... je tu další:


Jmenuje se Pejskové se koušou a je to od Marie Pojkarové (netuším kdo to je :D)!! Snad se líbí!!

Cizí pes - Lucie Vondráčková

22. června 2012 v 17:18 | kate |  Důležité informace
Ahojky... nudím se a tak hledám nějaký pěkný videjko o pejscích, s fotkama atd. A našla jsem docela pěkný, ale bylo tam pár rozmazaných fotek... vlastně o to video ani nejde, jde o tu písničku, málo kdo zpívá o pejscích a tak mě to docela překvapilo a... tady to máte:


Písnička je od Lucky Vondráčkové a jmenuje se Cizí pes... je docela hezká!! Co vy na ní??